Na 28. Międzynarodowej Wystawie Technologii Torowych (iaf) w Münster zaprezentujemy nasz wagon SWITCHER TILT. Będzie go można zobaczyć a stanowisku B204 na ekspozycji zewnętrznej, gdzie zostanie zaprezentowanu wraz z bramownicami PWP, jako element kompleksowego system do przewozu i rozładunku rozjazdów, przęseł torowych i innych elementów infrastruktury szynowej.

Targi IAF są wiodącym wydarzeniem w światowej branży techniki torowej, szczególnie tej związanej z budownictwem i utrzymaniem linii kolejowych. KZN Switcher, jako producent innowacyjnych wagonów specjalnych, prezentuje kompleksowy system transportu i rozładunku rozjazdów kolejowych, powstały z połączenia wagonów SWITCHER (modele TILT, PLUS i FLAT) z bramownicami PWP, dostarczonymi przez francuskiego partnera, firmę Geismar. Kompatybilne połączenie obu produktów pozwala na bezpieczną i sprawną obsługę transportu, za- i rozładunku oraz precyzyjne umieszczenie fabrycznie zmontowanych rozjazdów kolejowych w miejscu docelowym, z zachowaniem najwyższej jakości początkowej tych kluczowych konstrukcji torowych. Rozwiązanie umożliwia osiągnięcie wyjątkowej precyzji i skrócenie czasu operacji budowlanych. Wagon SWITCHER TILT i bramownice PWP można zobaczyć podczas IAF na ekspozycji zewnętrznej na stanowisku B204.

Tegoroczne targi IAF są dla całej Grupy KZN Bieżanów wyjątkowe – jako gościa honorowego 28. edycji wydarzenia wybrano Polskę. Co więcej, choć polskie przedsiębiorstwa zazwyczaj są obecne na targach jako zwiedzający, KZN Switcher wraz z KZN Rail i KZN Bieżanów pojawiają się w roli wystawcy i sprzedawcy. To doskonała okazja, by pokazać pełen potencjał produkcji i wynajmu SWITCHER-ów. Co więcej, spółka zapowiada dalszy rozwój i stworzenie nowych rodzajów wagonów, umożliwiających indywidualną zabudowę klienta lub przewóz kontenerów.

Grupa KZN Bieżanów  wyprodukowała już 19 wagonów SWITCHER różnych typów. Najwięcej, bo piętnaście sztuk, jest wagonów typu TILT z długą uchylną platformą do przewozu najdłuższych i najcięższych elementów rozjazdowych, z czego siedem sztuk dostarczono największemu operatorowi logistycznemu prefabrykowanych rozjazdów w Europie. Do tego z krakowskiej fabryki wyjechały także kolejne dwa wagony typu PLUS, z krótszą uchylną platformą i hydraulicznymi dźwigami kolankowymi; oraz dwa najnowsze w tej rodzinie wagony FLAT z długą płaską platformą. KZN Switcher odpowiada w ramach holdingu właśnie za proces produkcji oraz wynajem długoterminowy tych specjalistycznych urządzeń kolejowych. 

Masz pytania? SKontaktuj się z nami

Adres: ul. Półłanki 25, 30-740 Kraków

Telefon: +48 12 651 09 00

E-mail: switcher@kznswitcher.com

Nr rachunku: 69 1140 1078 0000 5669 3500 1001

contact 2

Grzegorz leszczyński

Prezes Zarządu

 

Doświadczony menadżer z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem zarządczym w branży kolejowej.

 


KZN Switcher spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie,

XI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000902146, NIP 6793217564, REGON 389030198. Kapitał zakładowy 5000 złotych, wpłacony w całości - 100% udziałów w KZN Switcher posiadają Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”